O nas

Słowa Rachel Zoe, słynnej amerykańskiej stylistki i businesswoman, są jednym z najważniejszych przesłań dla marki MrsGawron Boutique. Moda to nie są po prostu zwykłe ubrania. To narzędzie za pomocą którego każda z nas może wyrazić siebie, to kim jest, jak się czuje i co myśli. Każda z nas jest inna, ale jednocześnie wszystkie pragniemy tego samego – czuć się w swoim ubraniu dobrze i swobodnie. Dlatego dajemy Wam możliwość przebierania w ubraniach najwyższej jakości, modnych, a także klasycznych – takich, które można zestawić ze sobą na wiele sposobów, dzięki uniwersalnym krojom i kolorom. W naszej ofercie znajdziecie ubrania na co dzień, jak i takie na specjalne okazje – studniówkę, sylwestra, elegancki obiad.

Na rynku funkcjonujemy już od ponad 6 lat, obsłużyliśmy w tym czasie wiele kobiet, ale wciąż staramy się rozwijać. Nasza oferta jest przez nas stopniowo rozszerzana, co miesiąc staramy się uzupełniać ją o nowe kolekcje. W swojej pracy jesteśmy otwarci na głos klientek – niejednokrotnie zgłaszacie nam pomysły na nowe fasony i kolory. Wasze pomysły często wykorzystujemy w naszych następnych kolekcjach. Jeśli masz pomysł co moglibyśmy zrobić, aby być w Twoich oczach jeszcze lepszą marki – daj nam koniecznie znać!

Wyselekcjonowane,
najwyższej jakości
sukienki i torebki

Szybka wysyłka,
niezawodnym
przewoźnikiem

Najnowsze trendy,
najmodniejsze sukienki
w danym sezonie

Wasze zamówienia wysyłamy w ciągu 1 – 2 dni roboczych bezpośrednio z siedziby naszego Sklepu. Z najwyższą starannością dobieramy niezawodnych przewoźników, którzy są w stanie dostarczyć Państwa zamówienie nawet już na następny dzień! W naszym sklepie mają Państwo 14 dni kalendarzowych na dokonanie zwrotu – dzięki temu zakupy u nas są bezpieczne. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientek, dlatego przykładamy się do jak najlepszej obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane ze sprzedawanym produktem, czy procesem zakupowym. Zawsze cieszymy się słysząc lub czytając od Państwa pochlebne opinie na temat naszej obsługi oraz ubrań i mamy nadzieję, że będzie ich tylko więcej.